Pagrindiniai dantų implantų kainos aspektai

Kiek kainuoja dantų implantavimasImplantuoti ar protezuoti dantis? Jei implantuoti, kiek man tai kainuos? Tai klausimai, su kuriais susiduria vieno ar kelių dantų netekęs žmogus. Dantų implantų kaina gali gąsdinti mažiau pasiturinčius pacientus, ypač jei jiems reikia keisti ne vieną ir net ne du prarastus dantis, o visą jų eilę, tačiau reiktų suprasti, kad ne visi implantai kainuoja vienodai. Tai priklauso nuo keleto aspektų.

Dantų implantų gamintojas

Kai kuriems pacientams svarbu, kad kartą implantavę dantis, jie problemų su jais nebeturėtų daugybę metų ar net visą gyvenimą. Tokie pacientai nebijo net itin aukštos dantų implantų kainos, nes žino, kad vienkartinė investicija ilgainiui atsipirks. Jie renkasi geriausius ir kokybiškiausius, pavyzdžiui, šveicariškus STRAUMANN dantų implantus, kurių vienas kainuoja maždaug 600 eurų. STRAUMANN implantų gamintojas savo produktams suteikia viso gyvenimo garantiją, reiškiančią, kad juos įsigijusiam pacientui už implantų ar ant jų maunamų vainikėlių detales nereikės mokėti pakartotinai, jei prireiks juos keisti.

Kiti pacientai mieliau renkasi įsigyti implantus už ekonomiškesnę kainą dabar, negalvodami apie tai, kas laukia ateityje. Jiems geriau keletą kartų sumokėti mažesnę sumą, nei vieną kartą – didesnę. Tai nereiškia, kad už mažesnę dantų implantų kainą įsigyti gaminiai bus „blogesni“ – tiesiog jų prigijimo tikimybė bus ne tokia didelė, o jiems suteikiama garantija bus trumpesnė.

Dantų, kuriuos reikia implantuoti, skaičius

Natūralu, kad kuo daugiau dantų reikės implantuoti, tuo aukštesnė bus bendra dantų implantavimo procedūros kaina. Vieno danties atstatymas susideda ne tik iš implanto kainos, bet ir iš jam reikalingos atramos ir ant implanto maunamos dantų karūnėlės (protezo) kainų. Viso implantavimo kaina susideda iš visų dantų atstatymo kainos, gydytojo konsultacijų ir jo darbo apmokėjimo.

Antra vertus, daugumoje klinikų taikomos įvairios nuolaidos, kai yra įsigyjamas didelis implantų skaičius. Pavyzdžiui, pirkdami vieną dantų implantą, už jį sumokėtumėte 480 eurų, bet jei pirksite tris, kiekvienas jų kainuos po 410 eurų. Tokiu būdu vieno danties implanto kaina sumažėja.

Odontologijos klinikos prestižas ir joje dirbančio personalo patirtis

Pasirinkę prestižinę odontologijos kliniką su profesionaliais joje dirbančiais specialistais, galite tikėtis ne tik aukštos dantų implantavimo procedūros kokybės, bet ir aukštesnės dantų implantų kainos. Profesionalūs odontologai turi platų pacientų ratą, todėl jie gali sau leisti aukštesnės kainas nei rinkos vidurkis. Dėl šios priežasties reiktų pasidomėti kainomis skirtingose klinikose ir palyginus jas bei atsiliepimus apie skirtingas gydymo įtaigas, išsirinkti jums palankiausią variantą.

Implantų įsigijimas lizingu

Dalis odontologijos klinikų bendradarbiauja su kreditą teikiančiomis institucijomis, todėl jose dantų implantavimo paslaugą galima įsigyti lizingu. Tai palankus variantas tiems pacientams, kurie negali sumokėti didelės pinigų sumos iš karto.