4D odos atjauninimas – ne tik vyresnio amžiaus pacientams

4d odos atjauninimas dermatologijos klinikojeOdos atjauninimas – tai procedūra, kuri tampa vis aktualesnė tarp įvairaus amžiaus moterų ir vyrų. Taip yra todėl, kad tarp pacientų pamažu plinta supratimas, jog jauna oda – tai ne tik oda be raukšlių. Oda atrodo senesnė ir tada, kai ją „puošia“ nereikalingi šlakai, pigmentinės dėmės, kiti nelygumai bei defektai. Naujausios odos gražinimo procedūros yra atliekamos lazeriu. Pastaruoju metu tarp pacientų itin greitai populiarėja 4D odos atjauninimo lazeriu procedūra. Ji apima keturias skirtingas ir viena kitą papildančias odos atjauninimo technologijas.

4D odos atjauninimas – tai  „Smooth lifting“, „Frac 3“, „PIANO“ ir „SUPERFICIAL“ procedūrų derinys. „Smooth lifting“ procedūra vadinamas odos stangrinimas „iš vidaus“. Per burnos gleivinę lazerio skleidžiama šiluma sušildo giliausius odos sluoksnius, taip skatindama susitraukti kolageno skaidulas. Susitraukinėdamos skaidulos suaktyvina naujų ląstelių gamybą, oda pradeda jaunėti, tampa lygesnė, ima sveikai švytėti. Labiausiai „Smooth lifting“ rezultatai tampa pastebimi nosies ir lūpų srityse.

„Frac 3“ technologija taip vadinama dėl to, kad taikant ją oda yra veikiama frakciniu (kitaip dar vadinamu taškiniu) būdu. Frakcinis odos veikimas – tai lazerio spindulių nukreipimas į konkrečius, probleminius odos taškus. Būtent tuose taškuose skatinama kolageno gamyba, todėl odos nelygumai ilgainiui išnyksta arba tampa plika akimi nepastebimi. 4D odos atjauninimas naudojant Frac 3“ procedūrą leidžia išvengti sveikosios odos dalies pažeidimų, kadangi jos metu veikiami tik kai kurie odos plotai, o ne visa oda.

„PIANO“ procedūra leidžia odą įkaitinti iki paties giliausio jos sluoksnio, tolygiai paskirstydama lazerio šilumos skleidžiamą energiją po visą odą. Ši technologija ir vadinama „PIANO“, nes jos metu lazerio skleidžiama šiluma „prabėga“ visais odos sluoksniais tarsi pianino klavišais. Ši technologija papildo „Frac 3“ etapą ir yra labai svarbi 4D odos atjauninimo dalis.

„SUPERFICIAL“ technologija yra tarsi vyšnia ant viso 4D odos atjauninimo procedūrų „pyrago“. Pirmosios trys procedūros odą veikia iš vidaus ir paskatina ilgalaikius jos atjauninimo procesus, o „SUPERFICIAL“ padaro tai, dėl ko oda pastebimai atjaunėja vos per porą savaičių po išėjimo iš gydytojo kabineto – nušveičia odos paviršių ir jį išlygina, pašalindama įvairius jos defektus.

4D odos atjauninimas leidžia pašalinti tokius odos netobulumus, kaip raukšlės, pigmentinės dėmelės, įvairūs įtrūkimai, randai, strazdanos, senėjimo dėmės. Šios procedūros dėka suaktyvinamos ne tik kalogeno, bet ir elastino ląstelės, todėl oda tampa elastinga, lygi ir švelni. 4D odos atjauninimas gali būti atliekamas veido, kaklo, dekoltė srities ir rankų odai. Po visų procedūrų kurso pagerėja odos struktūra, ji tampa šviesesnė, skaistesnė. 4D odos atjauninimas nėra skausmingas, pacientui pageidaujant, jos metu gali būti naudojama vietinė arba regioninė nejautra.