„Grožio chirurgijos” specialistų pagalba odai ir kūnui

Grozio chirurgijaKaune įsikūrusios odos klinikos „Grožio chirurgija“ specialistai sako, kad mūsų gyvenimo kokybė ir gera savijauta priklauso nuo dviejų pagrindinių dalykų: sveikatos ir grožio. Stipri sveikata mums leidžia be jokių kliūčių siekti savo tikslų ir rūpintis namais, darbu bei aplinkiniais, o grožis suteikia pasitikėjimo savimi.

„Būti gražiam“ nebūtinai reiškia turėti idealią figūrą (kurią, žinoma, taip pat galima patobulinti odos klinikose tiek Kaune, tiek kituose Lietuvos miestuose), nepriekaištingą makiažą ar tobulą šukuoseną, nes gražūs gali būti visiškai skirtingo kūno sudėjimo, ūgio ar plaukų spalvos atstovai. Vis dėlto kai kurie dalykai kalbant apie grožį yra universalūs, pavyzdžiui, sveika ir lygi oda.

Odos klinikoje įvairių procedūrų, chirurginių ir neinvazinių (lazerinių) operacijų pagalba efektyviai pašalinamos dažniausiai pasitaikančios odos problemos: spuogai ir aknės, veido raudonis, sutrūkinėję ar išsiplėtę kapiliarai, randai, strijos, pigmentinės dėmės, nereikalingi plaukeliai, karpos. Kauno odos klinika „Grožio chirurgija“ siūlo platų paslaugų asortimentą ir savo pacientams rekomenduoja atsikratyti išvaizdą gadinančių ir (arba) sveikatai pavojingų odos ir poodžio darinių, raukšlių, spuogelių. Šioje klinikoje galima atlikti mezoterapiją, cheminį odos šveitimą, elektroepiliaciją, atjauninti veidą hialurono rūgštimi ar botulinu, pasidaryti permanentinį makiažą.

Odos klinika Kaune didžiuojasi galėdama savo pacientams pasiūlyti plačias lazerio pritaikymo grožio chirurgijoje galimybes. Lazeriu šalinami nepageidaujami odos dariniai (spuogai, apgamai, randai), atjauninama veido oda, šalinami sutrūkinėję kapiliarai, lyginamos raukšlės. Tarp moteriškosios lyties pacienčių itin sparčiai populiarėja plaukų šalinimo lazeriu procedūra.

Norintiems radikalių pokyčių odos klinika Kaune gali pasiūlyti ne tik odos gražinimo, bet ir kūno linijų tobulinimo paslaugas. „Grožio chirurgijos“ klinikoje atliekamos veido tempimo, antakių pakėlimo operacijos, atlėpusių ausų ir nosies korekcijos, lūpų didinimas. Čia galima pasididinti ar sumažinti krūtinę, nusiurbti kūno riebalus, išgydyti prakaitavimą, pakoreguoti lytinius organus.

„Grožio chirurgijos“ specialistai atlieka ir kitas plastines-rekonstrukcines operacijas: gydo „stringančio piršto“, riešo kanalo, „pritraukto piršto“ sindromus, skausmingus nykščio judesius keliančią de Quervaino ligą. Čia atliekamos ausų-nosies-gerklės operacijos: gydoma miego apnėja, šalinami polipai, tonzilės.

Nors grožio klinikos yra dažnai siejamos su plastinėmis operacijomis, jose atliekamų paslaugų spektras, kaip matome, yra kur kas platesnis. Nereiktų bijoti apsilankyti odos klinikoje, jei jus kamuoja nuo paauglystės kartu su savimi „nešiojami“ kompleksai, o turint sveikatai pavojingų odos darinių kreiptis į dermatologą tiesiog būtina.

Pirmosios konsultacijos metu su odos gydytoju aptarsite didžiausią jūsų odos problemą ir sužinosite visas jos šalinimo alternatyvas: kai kuriems pacientams labiau tinka chirurginis gydymas, kitiems priimtinesnis lazeris, treti prioritetą teikia į odą suleidžiamoms medžiagoms. Kaip sako „Grožio chirurgijos“ specialistai, „tik bendromis pastangomis su pacientu galima pasiekti norimą rezultatą“.