Kauno odontologai apie dantų implantavimo privalumus

Nemažai odontologijos klinikų, esančių Kaune, siūlo dantų implantaciją. Kvalifikuoti specialistai, dirbantys ne tik Kaune, bet ir kituose Lietuvos miestuose, tikina, kad šiais laikais tai yra pats pažangiausias dantų atkūrimo būdas. Visgi dažnai atsiranda skeptikų, kurie netiki implantų privalumais, nes kažkur kažkada yra girdėję, jog implantai turi daugiau minusų nei pliusų. Blogiausia, kad šie žmonės minėtą klaidinančią informaciją skleidžia ir aplinkiniams. Todėl šiame straipsnyje ir bus pateikti pagrindiniai klaidingi įsitikinimai bei mūsų paaiškinimai, kodėl jie yra neteisingi.

Dantų implantai Kauno klinikoseDantų implantai yra patogūs naudoti. Nežinia kodėl, bet dalis pacientų vis dar yra klaidingai įsitikinę, kad dantų implantai nėra patogūs, kad jie trukdo, kad nuolat yra jaučiama, jog burnoje – svetimkūnis. Galime jus patikinti, kad taip tikrai nėra. Danties implantas yra puikiai toleruojamas žmogaus organizmo, todėl baigus gydymą sunku atskirti, kuris dantis – tikras, o kuris – dirbtinis.

Estetiški. Dantys, atkurti dantų implantavimo ir protezavimo metu, yra išties estetiški. Medžiagos, iš kurių gaminamos karūnėlės, leidžia priderinti karūnėlės formą, atspalvį ir blizgesį prie natūralių dantų, todėl dirbtinis dantis paprastai atrodo visiškai taip pat kaip ir natūralus. Žinoma, estetiškumo lygis priklauso nuo to, kokios medžiagos yra naudojamos; pranašiausia yra cirkonio keramika.

Ilgaamžiai. Dantų implantai gali tarnauti net apie keturiasdešimt metų. Garsūs dantų implantų gamintojai savo produkcijai suteikia viso gyvenimo garantiją. Taigi, jei jums kartą jau buvo atlikta dantų implantacija, jos rezultatais galėsite džiaugtis visą gyvenimą, kadangi paprastai operacijos kartoti nebereikia.

Dantų implantai yra labai tvirti. Jie atsparūs lūžiams, patvarūs, stiprūs. Nėra reikalo baimintis, kad dantų implantai neatlaikys kramtymo krūvio – jei naudojamos kokybiškos, sertifikuotos medžiagos, taip nenutinka.

Dantų implantai nekenkia žandikaulio kaului. Gal jums tai nuskambės netikėtai, bet dantų implantai žandikaulio kaului daro teigiamą poveikį. Kadangi danties implantas atstoja danties šaknį, yra sustabdomi kaulo nykimo procesai, kurie neišvengiamai prasideda netekus dantų.

Nereikia šlifuoti gretimų dantų. Įprastu tiltelio metodo atveju greta kiaurymės esantys dantys yra nušlifuojami, kadangi ant jų ir yra pritvirtinamas tiltelis. Kai prieš protezavimą atliekama dantų implantacija, protezas yra tvirtinamas prie implanto, o ne prie gretutinių dantų, todėl nėra jokios neigiamos įtakos kitiems dantims.

Dantų implantacija – saugi procedūra, o implantų atmetimo tikimybė yra minimali (tai pasitaiko tik apie 2 proc. implantų). Dantų implantai yra gaminami iš titano, o ši medžiaga puikiai toleruojama žmogaus organizmo, tad baimė, kad implantas neprigis, paprastai nėra pagrįsta.

Tinka visiems atvejams. Dantų implantacija taikoma ir tiems pacientams, kuriems trūksta tik vieno danties, ir tiems pacientams, kurie neturi kelių dantų, taip pat ir tiems, kurių burnoje nelikę nė vieno danties.

Taigi, kaip matote, dantų implantacija – išties daug privalumų turintis dantų atkūrimo būdas. Tiek Kaune, tiek ir kituose miestuose šis gydymas taikomas įvairiems pacientams ir visi lieka patenkinti gydymo rezultatais.

Dantų implantai Kaunas. Kauno mieste yra daug odontologijos klinikų kurios teikia dantų implantavimo paslaugas. Tačiau turėtumėte pasidomėti ne tik tos klinikos, bet ir ten dirbančių odontologų reputacija. Nors dantų implantacija nėra didelė ir sudėtinga chirurginė procedūra, tačiau nesėkmės atveju gali sukelti nemažai rūpesčių. Implantacijos sėkmė, tiesiogiai priklauso nuo odontologo patirties ir profesionalumo.