Koks maistas labiausiai tinka šuniui?

Mylite savo šunį? Tokiu atveju labai svarbu pasirūpinti, kad jo gyvenimo sąlygos būtų kuo geriausios. Žinoma, pirmiausia reikalingas geras maistas, kuris leis būti ramiu, kad gyvūnas kasdien valgys ne tik sočiai, tačiau ir sveikai.

Vet klinikaGeriausiai apie maisto pasirinkimą patarti gali specialistai, kurie ne tik žino kas jiems labiausiai tinka, tačiau taip pat ir pastebi dažniausiai kylančias ligas, kai maistas yra blogas. Štai veterinarijos klinika dažnai priima gyvūnus, kurie apsinuodija maistu. Tai, žinoma, labai liūdina, o tinkamos žinios – padės to išvengti.

Maistas nuo stalo – netinka?

Kai kurie savo gyvybę lepina maistu nuo stalo. Tai nėra gerai. Pirmiausia dėl to, kad kuris maistas ne tik kad gali labiau tukinti, tačiau ir dėl to, kad jis gali būti nuodingas šuniui. Deja, veterinarai paskola labai liūdnas istorijas, kaip juos patenka šuo, kuris apsinuodijo naminiu maistu. Taip, dažniausiai taip nutinka dėl gerų norų, kadangi stengiamasi nuo labiau palepinti šunį. Tačiau ne veltui jiems yra skirtas konkretus miestas. Tai yra galimybė būti ramiu, kad šuniuko organizmas tinkamai funkcionuos ir bus sveikas.

Vieno baltymo maistas

Šunims reikia geros kokybės maisto. Tokio, kuris ne tik geriausiai tiktų jų organizmui, tačiau ir tikrai nesukeltų jokios galimos alergijos. Dažniausiai labiausiai vertinamas vieno baltymo maistas, kuris gali padėti Jūsų šuniui išvengti bet kokių galimų ligų. Ir nors dažniausiai šis maistas yra būtinas tiems šunims, kurie yra alergiški, tačiau tinka ir visiems kitiems. Tuomet šeimininkas gali būti ramus, kad šuo – tikrai nesirgs. O jeigu taip nutiks – tikrai ne dėl maisto, kuris jam yra duodamas.

Konservai ar sausas pašaras?

Natūralu, kad vienas svarbiausių aspektų renkantis yra pašaro konsistencija. Kai kurie perka konservus, kadangi atrodo, kad jie šunims labiau patinka. Kiti renkasi sausą maistą, kadangi jį galima kur kas ilgiau laikyti. Žinoma, geriausia yra  miksuoti pasiūlą, kadangi tuomet Jūsų šuo bus maitinamas ne tik labai skaniai, tačiau taip pat ir sveikai. Galiausiai, tai bus patogiau ir šeimininkui. Juk kartais taip norisi palepinti šunį, tačiau neaišku – kaip tai padaryti. tinkamas maistas gali būti puiki to galimybė.

Skanukų pasirinkimas

Žinoma, greta patikimos kokybės maisto kai kurie nori ir palepinti savo šunims skanukais. Šiuo metu jų pasiūla yra labai plati. Kurie geriausi? Dažniausiai siūloma rinktis tokius, kuriuose yra kuo mažiau cukraus., Taip pat ir tokius, kurie yra ekologiški. Jeigu norite būti ramus dėl kokybės – pirkite iš veterinarijos klinikų. Jose tikrai retas sau leidžia parduoti tokius, kurie skanūs, tačiau kenkia šuniui.

Svorio kontrolė

Galiausiai, svarbu ne tik geros kokybės maistas, tačiau ir tai, kad jis būtų tinkamai kontroliuojamas, tiksliau – jo kiekiai. Paprasčiausiai kai kurie taip myli savo šunis, kad juos maitina labiau nei reikia. Dažniausiai ant pakuočių būna nurodytos normos, kurios parenkamos pagal šuns svorį. Remkitės jomis. Taip pat galima pasikonsultuoti su veterinaru, kuris gali padėti suprasti reikalingas normas Jūsų šuniui.

Radus patikimą kliniką galite būti ramus, kad esant bet kokiai ligai, net ir tokiu atveju, kai ji nėra susijusiu su mityba – pagalba bus suteikta. Ir viena tokių yra veterinarijos klinika Siaurio Šnauceris. Tai vieta, ne tik kur gyvūnai gydomi, tačiau ir kur žmogaus gauna nemokamus patarimus, kurie gali padėti susitvarkyti su bet kokia šuns sveikatos problema.

Šaltinis: https://www.snaucerisvet.lt/