Ar pasirinkote kvalifikuotą odontologą?

Ieškote gero kompetentingo odontologo Garliavoje? Jei taip ir nepasisekė tapti kurio nors vieno odontologo nuolatiniu klientu, nusiminti nevertėtų. Patirties tikriausiai turite įvairios – tiek teigiamos, tiek ir neigiamos, taigi ant lapelio pirmiausia surašykite savybes, kurioms jums labiausiai asocijuojasi su geru dantų gydytoju ir atvirkščiai – pas kokį gydytoją patekti daugiau nenorėtumėte. Taip bus lengviau rasti naują specialistą.

Aišku, kartais tenka pakeisti ir gerą odontologą, ypač jei gyventi ar studijuoti persikraustome į kitą miestą. Dėl tokios smulkmenos kaip danties taisymas važiuoti, pavyzdžiui, 100 kilometrų būtų nelogiška, tačiau kai kurie žmonės tam ryžtasi.

Savybės, kuriomis turi pasižymėti geras odontologas – kokios jos?

OdontologasOdontologas turi puikiai suprasti, kad žmogui skauda, todėl privalo būti kiek galima labiau švelnesnis, atidesnis, nuolat klausti, ar pacientui neskauda, stebėti jo mimikas, atkreipti dėmesį į gestus. Reikėtų matyti, kaip pacientas jaučiasi. Iš animacinių filmukų daugelis atsimena piktdžiugiškus gydytojus, pasiėmusius didžiulį švirkštą ir tik laukiančius, kada jį galės suleisti. Apsilankęs pas odontologą žmogus taip pasijusti neturėtų.

Kas gi norėtų patekti į nekompetentingų odontologų rankas? Labai svarbu, kiek odontologai turi praktikos. Norint tapti geru specialistu, reikia įdėti mažiausiai 5 metus darbo. Žinoma, niekas nesako, kad ką tik studijas baigęs absolventas nieko nemokės ir bus prastas specialistas, tačiau visgi patirtis šioje srityje daro savo. Be abejonės, nemažai lemia ir asmeninės specialisto savybės: kiek gydytojas ar burnos chirurgas gilinosi į savo dalyką, kiek domėjosi dantų gydymo metodų naujovėmis, kiek važinėjo po įvairius kursus, seminarus ir mokymus. Gydytojo kompetencija – pats svarbiausias kriterijus renkantis odontologą.

Sakoma, kad internetas visagalis, taigi jame galima rasti daugybę nesėkmės istorijų. Ne vienas žmogus skundžiasi, kaip buvo ne tik kad nepagydytas, bet po tokio gydymo turėjo ir gausybę papildomų problemų. Pavyzdžiui, pritaikius netinkamus gydymo metodus, dantis gali nuolatos skaudėti, po nesėkmingo vizito pas odontologą dantys gali tapti pernelyg jautrūs ir taip toliau. Tekę girdėti ir tokių istorijų, kad reikėjo gydyti tik 2 dantis, tuo tarpu odontologas tvarkė daugiau dantukų, nes tiesiog neišmanė, kad vos pradėjusius gesti dantis riekia ne gręžti, o kiek įdėmiau prižiūrėti, ir gydymo gali net neprireikti. Nesižavėkite ir pernelyg mažomis, kur kas mažesnėmis nei rinkoje vyraujančiomis odontologinių paslaugų kainomis.

Taigi tinkamą dantų gydytoją Jums padės išsirinkti ir kiti interneto vartotojai. Šiandien sukurta nemažai tinklalapių, kuriuose odontologai ir kitų sričių gydytojai reitinguojami, vertinami, apie jų veiklą prirašyta gausybė atsiliepimų. Taigi tai geriausias gydytojo įvertinimas (arba atvirkščiai – nuvertinimas).

Kalbėkitės, tarkitės su draugais, pažįstamais ir artimaisiais: tikriausiai jie lankosi pas labai draugišką, paslaugų ir savo darbą puikiai išmanantį odontologą, kurį parekomenduoti galės ir Jums.

Mus rasite:

UAB Garliavos odontologijos centras
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: info@goc.lt