Estetinis plombavimas – šypsenai, kuri verta milijono

Šiais laikais odontologijos sfera yra plati kaip kad niekada. Jos galimybės – taip pat labai įvairios. Tai, žinoma, džiugina, kadangi didėja tikimybė, kad net ir “apleista” šypsena galiausiai vėl bus labai graži bei plati.

Procedūra, kuri padeda šypsotis sveikiau

Apskritai yra daug metodų, kurie gali padėti panaikinti įvairias burnos ertmės problemas. Viena inovatyviausių, kuri sulaukia bene daugiausia dėmesio, yra estetinis plombavimas. Džiugu, kad jis natūraliai padeda atkurti bet kokius dantų pažeidimus. Ypač – priekinių dantų, kuriems labai svarbus natūralumas. O viena geriausių klinikų, kuri teikia tokią pagalbą, yra “Garliavos odontologijos centras”.

Išeitis nuskilus dančiui

Estetinis dantų plombavimasEstetinis plombavimas yra puiki pagalba tokiu atveju, kai nuskyla priekinis dantis. Žinoma, gyvenimas su tokia problema bus tikrai varginantis, kadangi daugelis žmonių stengiasi ne tik kuo mažiau šypsotis, tačiau taip pat ir kalbėti.

Estetinis plombavimas gali visiškai panaikinti šią problemą  ir jokio skirtumo, ar ji po traumos, ar tik paprasčiausiai nutiko kandant duoną. Svarbiausia yra nelaukti, kadangi nulūžęs dantis – genda.

Pasikeitusi danties spalva

Ši procedūra taip pat pasitarnauja ir tokiu atveju, kai pakito danties spalva. Taip galėjo nutikti dėl daugelio skirtingų priežasčių. Kalbame ne apie bendrai pageltusius dantis, tačiau apie pigmentines dėmes, kurios net ir labai atsakingai prižiūrint savo dantukus – gali kankinti.

Vėlgi, dažniausiai toks plombavimo būdas yra naudojamas tokiu atveju, kai reikia sutvarkyti priekinius dantis. Taigi – tai pagalba plačiai ir sveikai šypsenai.

Estetinio plombavimo ilgaamžiškumas

Daugelis žmonių baiminasi, kad tokia inovatyvi procedūra, kuri padeda pasiekti tokius gerus rezultatus, dažniausiai netarnaus ilgai. Bijoma, kad dantis gali vėl sutrupėti, o pigmentinės dėmės – sugrįžti.

Pirmiausia norime pabrėžti tai, kad medikai ir neteigia, kad ši procedūra bus visam gyvenimui. Ji dažniausiai padeda pakoreguoti dantis iki 10-ies metų periodui, o po jo reikalingas atnaujinimas, kadangi pradeda lįsti senos bėdos.

Tačiau svarbu, kad ji kainuoja pigiau, o pakartotinis tvarkymas – dar greitesnis už pradinį. taigi, apsimoka bet kuriuo atveju, kadangi susitvarkyti dantis bus galima ilgam laiko tarpui.

Dantų priežiūra

Nereikia bijoti, kad po estetinio plombavimo dantys taps labai jautrūs arba jiems reikės labai daug priežiūros. Tikrai ne. Prižiūrėkite dantis taip pat, kaip ir visą laiką, net ir tokiu atveju, kai jie yra po estetinio plombavimo.

Galiausiai, rinkitės tik geros kokybės priemonės dėl kurių pasirinkimo visada geriausiai gali patarti Jūsų odontologas. Jis ir paaiškins – kaip tinkamai prižiūrėti dantis po estetinės procedūros ir apskritai.

Estetinio plombavimo kainos

Su paslaugos kainomis galima susipažinti internete. Tai bene pats greičiausias būdas rasti kainoraščius bei įvertinti – ar jie atitinka Jūsų galimybes. Galiausiai, galite sekti akcijomis bei pasinaudoti nuolaidomis, kurios leis šią procedūrą gauti pigiau, tačiau tokios pat geros kokybės. Tokios, kokios vertas kiekvienas ir kuria džiaugtis gali visi.

Šiais laikais turėti gražią šypseną tikrai gali beveik kiekvienas, kuris tik to nori. Svarbiausia yra suprasti, kad esate jos verti ir tuo pačiu rasti pačią geriausią kliniką, kurioje teikiamos paslaugos – ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks lūkesčius. Esate verti tokios šypsenos, kuri džiugins ne tik kitus, tačiau ir save patį. Nuostabu, kad ją turėti gali kiekvienas ir kiekviena.