Kaip atliekama krūtinės didinimo operacija?

Krūtinės didinimasTeko girdėti istoriją apie merginą, kuri mokykloje patirdavo tiek patyčių dėl mažos krūtinės, kad dar nebaigusi jos pradėjo taupyti krūtinės didinimo operacijai. Per keletą metų ji iš tikrųjų sutaupė pakankamą pinigų sumą ir pasididino krūtis. Nors krūtinę ji padidino vos vienu dydžiu ir niekas be jos pačios, artimiausių žmonių ir jos plastikos chirurgo nežinojo, kad jai buvo atlikta plastinė operacija, jos pasitikėjimas savimi išaugo tiek, kad ji susirado gyvenimo draugą, tapo sėkminga verslininke, ir iš jos besišaipiusiems klasės draugams neliko nieko kito, tik pavydėti.

Jei esate panaši į šią merginą, tikriausiai jau domėjotės, kiek kainuoja krūtinės didinimas ir gal net atsidėjote šiai operacijai skirtą sumą. O galbūt tik svarstote, ar tikrai verta natūralią krūtinę keisti dirbtine vardan didesnio pasitikėjimo savimi? Spręsti jums. Šis straipsnis skirtas ne jus įtikinti ar atkalbėti. Jis skirtas jus informuoti, kaip tokia operacija atliekama.

Kaip ir kiekviena plastinė operacija, krūtinės didinimo procedūra pirmiausia aptariama plastikos chirurgo kabinete. Jūs išsakote savo pageidavimus ir svajones, o chirurgas jus informuoja apie galimybes. Kartais pacientės norai ir plastikos chirurgijos galimybės šiek tiek prasilenkia tarpusavyje. Kai kurios merginos ir moterys nori labai drastiškai padidinti savo krūtinę net neįvertindamos, kaip nenatūraliai atrodys krūtys jas nuo „A“ dydžio pakeitus į „D“. Dažniausiai plastikos chirurgijos specialistas rekomenduoja krūtinę didinti vos vienu ar dviem dydžiais.

Pirmosios konsultacijos metu būsite supažindinti su keliais skirtingais krūtinės didinimo operacijų variantais. Sužinosite, kaip atrodo lašo formos ir apvalūs implantai, kuo skiriasi krūtų užpildai (silikoniniai, fiziologinio tirpalo ir riebaliniai). Galiausiai išsiaiškinsite, kurioje kūno vietoje jūsų atveju geriausia daryti chirurginius pjūvius (po krūtimis, pažastyse arba spenelio alveolėje). Būsimų savo krūtų vaizdą galėsite matyti 3D projekcijoje.

Sutartu laiku (jums tikriausiai teks pasiimti atostogų) bus atlikta pati krūtinės didinimo operacija. Ji truks maždaug 2 valandas ir bus atliekama taikant bendrąją kūno nejautrą (narkozę). Operacijos metu bus įpjaunama jūsų oda, po ja įtvirtinami pasirinkto tipo krūtų implantai ir oda vėl užsiuvama. Jei krūtys bus užpildomos riebalais, pirmiausia jie bus nusiurbti iš tam tikros jūsų kūno vietos, tada apdorojami ir galiausiai sušvirkščiami į odą.

Keletą savaičių po krūtinės didinimo operacijos naujosios krūtys bus skausmingos, ištinusios, jas reikės ypatingai atidžiai saugoti nuo slėgio pakitimų, sumušimo, patempimo, todėl jums negalima bus sportuoti ar būti kitaip fiziškai aktyvia. Taip pat reikės dėvėti specialią liemenėlę ir klausyti visų gydytojo nurodymų.

Grožio klinikoje krūtinę galima ne tik padidinti, bet ir ją pakelti. Krūtinės pakėlimo operacija aktuali toms pacientėms, kurios nepageidauja keisti krūtų dydžio, tačiau nori, kad jos būtų stangresnės.